Zuid-Afrika, Stellenbosch, Chardonnay
€ 79,95Een wijn die bewijst dat Zuid-Afrika zich moeiteloos kan meten met de grootste Chardonnay’s ter wereld. Verfijnde aroma’s van citrusbloesem, vers gesneden limoen en rijp geel steenfruit worden subtiel ondersteund door vuursteen en een elegante ziltige mineraliteit. De smaak is rijk en gelaagd, met een romige textuur die prachtig in evenwicht wordt gehouden door levendige zuren en een opvallende precisie. De lange, verfijnde afdronk blijft nog lang nazinderen en onderstreept de uitzonderlijke kwaliteit van deze wijn. Hoewel de wijn nu al veel indruk maakt, zal hij zich de komende 15 tot 20 jaar alleen maar verder ontwikkelen.
Heerlijk bij tarbot, kreeft, coquilles, risotto met cantharellen en Parmezaanse kaas, gevogelte met romige sauzen of verfijnde gerechten met truffel.
Beste bezoeker: In verband met de zomervakantie heeft onze fysieke winkel in Almere aangepaste openingstijden op de volgende dagen:
Vrijdag 8 en 15 augustus:
gesloten vanaf 13:00 uur
Zaterdag 9 en 16 augustus:
de hele dag gesloten
Uiteraard kunt u 24 uur per dag gewoon online bestellen via onze website.
Wij danken u voor uw begrip.