Nieuw-Zeeland, Marlborough, Pinot Noir
€ 35,95Een heerlijk sappige Pinot Noir, zeer geurig met een neus vol kersen, cranberries en bosvruchten. In de smaak een hint van ceder en veel rijp fruit. Vol van smaak maar toch fris en licht, met een licht kruidige afdronk.
Nieuw-Zeeland, Marlborough, Sauvignon Blanc
€ 22,50Een typische Nieuw-Zeelandse Sauvignon Blanc die tegelijkertijd niet typisch is. Hij stuift je glas uit, maar met een finesse en elegantie die je weinig tegenkomt. Rijpe tonen van kiwi, passievrucht, mango en gemaaid gras, en een zuurgraad die perfect in balans is. Lekker als aperitief of bij een zomerse fruitsalade.
Nieuw-Zeeland, Marlborough, Sauvignon Blanc
€ 28,50Deze ‘wilde’ Sauvignon heeft spontane vergisting ondergaan met inheemse gisten in oude Franse vaten en een groot deel heeft malolactische omzetting ondergaan. Het resultaat is intrigerende wijn, met in de neus abrikozenjam, buxus, vanillecake en een duidelijke kruidigheid. De textuur is zacht en rond, met prachtige zuren en veel sappig steenfruit. Gastronomisch breed inzetbaar.
Beste bezoeker: In verband met de zomervakantie heeft onze fysieke winkel in Almere aangepaste openingstijden op de volgende dagen:
Vrijdag 8 en 15 augustus:
gesloten vanaf 13:00 uur
Zaterdag 9 en 16 augustus:
de hele dag gesloten
Uiteraard kunt u 24 uur per dag gewoon online bestellen via onze website.
Wij danken u voor uw begrip.