Winkelwagen (1)
Sluiten
-
Le Cellier du Pic - Mon Sud blanc
1 × € 9,95
Frankrijk, Languedoc, Grenache, Vermentino
€ 9,95Een heldere, levendige kleur met schitterende gouden accenten. In de neus frisse tonen van citrus en ingemaakte citroen. In de mond volgt een echte explosie van frisheid! Je proeft sappige witte vruchten, en de mineralige afdronk geeft de wijn een verkwikkend karakter dat blijft hangen. Deze wijn komt perfect tot zijn recht bij mossels of een gegrilde vis. Serveer licht gekoeld voor het ultieme genietmoment.
Kortom een heerlijke wijn om bij te ontspannen, bij te lachen en bij te genieten – precies zoals ze dat in Zuid-Frankrijk doen.
Frankrijk, Languedoc, Vermentino
€ 7,95Deze sappige, fruitige witte wijn wijn wordt volledig gemaakt van vermentino-druiven, die groeien in wijngaarden dichtbij de kust. De warme zon zorgt voor rijpe fruittonen, maar de verkoelende zeewind houdt de wijn lekker fris. Rijp geel en exotisch fruit in de geur en smaak, aangevuld met lichte bloesemtonen. Zacht en uitnodigend van karakter, met sappige zuren in de afdronk.
Italië, Sardinië, Vermentino
€ 19,95Italië, Sardinië, Sauvignon Blanc, Vermentino
€ 18,95De mooie goudgele wijn heeft heerlijke bloemige aroma’s van amandelbloesem en acacia in combinatie met mediterrane kruiden zoals salie, rozemarijn en tijm. De wijn is vol en warm van smaak met fris fruit en vegetale tonen. De afdronk is lang en verfrissend, met het zo bekende Italiaanse bittertje op het eind. Een wijn met een perfecte balans tussen zongerijpt fruit en frisse tonen.