Frankrijk, Languedoc, Carignan
€ 10,95Dit is zo’n wijn die moeiteloos past bij een goed gevulde tafel. Een wijn die direct uitnodigt tot nog een slok. Diep granaatrood in het glas en vanaf het eerste moment verleidelijk in geur: rijp donker fruit, warme specerijen en een vleugje zoete kruidigheid.
In de mond soepel en rond, met sappige tonen van pruimen en rijp rood fruit. De structuur is zacht en toegankelijk, maar met genoeg diepte om interessant te blijven. De subtiele hint van vanille in de afdronk geeft net dat extra laagje verfijning waardoor je blijft proeven.
Combineer met tapas, charcuterie, kruidige gerechten of een mooie kaasplank en je hebt een top combinatie. Niet te zwaar, niet te licht, gewoon precies goed. Voor optimaal plezier serveer je deze wijn licht gekoeld rond 14 tot 16 graden.
Frankrijk, Languedoc, Chardonnay
€ 10,95Deze Chardonnay schittert in het glas met een goudgele kleur en heldere reflecties. In de neus een expressieve mix van witte bloemen en tropisch fruit. De smaak is vol en gul, met een romige structuur en een aanhoudende, zachte afdronk – een elegante balans tussen kracht en finesse.
Heerlijk bij visgerechten, wit vlees, gevogelte met romige sauzen of bij stevige kazen. Serveertemperatuur: 8–10°C
Frankrijk, Languedoc, Picpoul Blanc
€ 11,95In de neus springen frisse aroma’s van citrusfruit en witte bloemen naar voren, verfijnd door een subtiele zilte toets. In de mond is deze wijn levendig, met delicate tonen van peer en bloemen, gedragen door een prachtige, evenwichtige zuurgraad. Een wijn die niet alleen het terroir weerspiegelt, maar ook de warme avonden en het ritme van het zuiden.
Perfect bij: oesters, garnalen of coquilles. Eigenlijk is deze wijn de ideale match met alles wat uit de zee komt. Serveertemperatuur: 8–10°C, voor de beste ervaring.
Frankrijk, Languedoc, Sauvignon Blanc
€ 10,95Deze Sauvignon Blanc is een feestje in het glas. Lichtgeel met een gouden knipoog, en een geur die je meteen doet denken aan citrusfruit, passievrucht en zomerse frisheid. In de mond levendig en fruitig, met precies genoeg zachtheid en een afdronk die uitnodigt tot nog een slok. Elegant én speels dus precies wat je zoekt in een goede Sauvignon.
Perfect als sprankelend aperitief, en heerlijk bij lichte visgerechten of wit vlees. Serveertemperatuur: 8–10°C
Beste bezoeker: In verband met de zomervakantie heeft onze fysieke winkel in Almere aangepaste openingstijden op de volgende dagen:
Vrijdag 8 en 15 augustus:
gesloten vanaf 13:00 uur
Zaterdag 9 en 16 augustus:
de hele dag gesloten
Uiteraard kunt u 24 uur per dag gewoon online bestellen via onze website.
Wij danken u voor uw begrip.